Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane, a odezwiemy się w ciągu 24h!

  Jestem zainteresowany:

  Hale staloweKonstrukcje stalowePłyty elewacyjneŚwietlikiKonstrukcje pod PVBlachowniceInne

  Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W każdej chwili możesz ją wycofać. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kobex sp. z o.o..


  Kobex Design Panel logo

  Oferowany system paneli elewacyjnych stanowi nowoczesną formę wykończenia wierzchniego zarówno nowo powstałych, jak i modernizacji cieplnej istniejących już obiektów. Charakteryzuje się on szeroką uniwersalnością formy architektonicznej oraz kolorystyki, dającej w połączeniu z inną technologią unikalny efekt wizualny.

  Zastosowanie w procesie produkcyjnym najwyższej jakości materiałów w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym zapewnia finalny wyrób o w pełni powtarzalnych parametrach zapewniających wysoką trwałość oraz estetykę elewacji.

  Na pytania związane z naszym produktem odpowiada:
  Mirosław Opłocki
  tel: +48 608 273 272
  e-mail: elewacje@kobexstal.pl
  Zapraszamy do kontaktu

  Panel z logiem Kobex

  Parametry techniczne

  Nazwa: Panel Elewacyjny


  Gatunek stali: S390 + Z275/ aluminium EN AW 5754


  Grubość stali [mm]: stal – 1,20/1,50; aluminium – 2,00/2,50


  Powłoka i kolorystyka: proszkowa powierzchnia poliestrowa 60 μm, produkt dostępny we wszystkich kolorach palety RAL

  Wymiary paneli elewacyjnych

  Wymiar A [mm]: od 350 do 2000


  Wymiar B [mm]: od 350 do 1000


  Wymiar C [mm]: od 30 do 60


  Szerokość spoiny (fuga) [mm]: od 10 do 40

  Podstawowe kolory

  Kolor ashy gray
  Ashy Gray

  Kolor graySimply Gray

  Kolor dusky gray
  Dusky Gray

  Kolor pure white
  Pure White

  Kolor dusky gray
  Vine Red

  Panele elewacyjne to znakomity sposób na podkreślenie atrakcyjności każdego budynku. Dzięki ich wykorzystaniu można stworzyć nietypowy i bardzo efektowny pod względem wizualnym projekt aranżacyjny, który idealnie się wpisze w każdą, nowoczesną architekturę. Takie produkty są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy Inwestor pragnie wyróżnić się na tle konkurencji i podkreślić prestiż swojej firmy.
  Elewacja z paneli ma duże znaczenie wizerunkowe, ponieważ świadczy o profesjonalizmie danej marki i dobrym guście właściciela obiektu.

  Oferujemy wysokiej jakości panele elewacyjne, które posiadają doskonałe parametry techniczne. Produkty wykonane są z wysokiej jakości stali lub aluminium, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne czynniki atmosferyczne. Nasze panele z ukrytymi łącznikami dostępne są w bogatej palecie kolorów, kształtów oraz powierzchni, co sprawia, że stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. Umożliwiają wykonanie elewacji na budynkach o różnym charakterze, takich jak biurowce, obiekty handlowe czy budynki użyteczności publicznej.

  Panele stalowe to nowoczesne produkty o wielu zaletach. Systemy są bardzo proste i wygodne w montażu i można je instalować na dowolnej ścianie, w tym na starszych budynkach. Ruszt stalowy daje możliwość regulacji, co sprawia, że można niwelować nierówności podłoża.
  Profile i panele są wykonane z takiego samego materiału, co daje efekt jednolitej, efektownej powierzchni. Elewacja z wykorzystaniem paneli spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Dzięki temu, że panele zostały wyposażone w wysokiej jakości powłokę antykorozyjną ich powierzchnia jest chroniona przed niekorzystnym wpływem środowiska i czynników zewnętrznych.

  Panele na fasady budynków cechują się wysoką precyzją wykonania, idealnie utrzymanymi, powtarzalnymi wymiarami oraz długą żywotnością przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. To produkty energooszczędne, które zapewniają znakomitą izolację przed nagrzewaniem się budynków w lecie i chronią przed stratą ciepła w zimie.
  Ponadto są uniwersalne, ponieważ można je dopasować do każdego rodzaju budownictwa.

  Panele stalowe cechują się wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi.

  Elegancki wygląd, wytrzymałość i funkcjonalność to zalety dzięki którym panele świetnie się sprawdzą zarówno na budynkach mieszalnych, jak i ścianach nowoczesnych obiektów biurowych, budynków użyteczności publicznej oraz na frontach hal przemysłowych, handlowych, produkcyjnych czy magazynowych.

  Oferujemy doskonałej jakości produkt oraz pomoc techniczną na każdym etapie realizacji inwestycji.

  kasetony elewacyjne perforowane

  Pliki do pobrania:

  Instrukcja konserwacji i użytkowania:

  KOBEX DESIGN PANEL – instrukcja konserwacji.pdf

  Instrukcja montażu:

  KOBEX DESIGN PANEL – instrukcja montażu.pdf

  Gotowe panele elewacyjne:

  KOBEX DESIGN PANEL-projekt paneli elewacyjnych.pdf

  Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK Kasetony elewacyjne - realizacja HOME CONCEPT DESIGN PARK