Hale stalowe w atrakcyjnych cenach - projekty - Kobexstal
menu
PARTNERZY

Skonfiguruj hale w 30 sekund

i poznaj koszt budowy
Sprawdź

HALE STALOWE, MAGAZYNOWE I INNE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE


Specjalnością naszej firmy są hale stalowe, które wykonujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami zleceniodawcy. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko realizację stalowej instalacji, ale także sporządzenie projektu oraz zabezpieczenie gotowej konstrukcji przed czynnikami zewnętrznymi. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet nietypowych zleceń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny – zarówno w przypadku małych obiektów, jak i tych bardziej rozbudowanych.

Wykonujemy nie tylko hale stalowe, ale także wielkopowierzchniowe wiaty. Każda konstrukcja jest tworzona zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami. Firma dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, a przy realizacji poszczególnych zleceń korzysta z najnowocześniejszego oprogramowania. Aktualny cennik usatysfakcjonuje zarówno osoby zainteresowane konstrukcjami wykorzystywanymi w przemyśle, jak i klientów zlecających wykonanie instalacji pod kątem rolniczym. Firma gwarantuje kompleksową prefabrykację całej konstrukcji. Z myślą o zapewnieniu jej trwałości na długie lata wykonywane są odpowiednie fundamenty oraz posadzki przemysłowe, zgodnie ze specyfiką danego terenu. W zależności od oczekiwań można zdecydować się na obudowę na bazie płyty warstwowej lub blachy. Oferta uwzględnia również zainstalowanie pełnej stolarki budowlanej, w tym bram, okien oraz drzwi. Zwieńczeniem realizowanej konstrukcji jest montaż odpowiednio dopasowanych świetlików. Wykonane hale stalowe cechują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. W ofercie znajdują się usługi z zakresu zabezpieczenia przeciwpożarowego, w tym realizacja konstrukcji pokrytej farbami ognioodpornymi.

Korzystna cena i wyjątkowa wytrzymałość to główne zalety, jakie posiadają wykonane przez nas hale stalowe lub wielkopowierzchniowe wiaty. Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi – jesteśmy w stanie zaprojektować konstrukcję optymalnie dostosowaną do oczekiwań klienta oraz specyfiki danego terenu.

Oferujemy:

krata-part1.jpg
krata-part2.jpg
krata-part3.jpg