Hale magazynowe

W halach magazynowych ważne jest efektywne wykorzystanie miejsca. Umożliwia to swobodne składowanie materiałów i manewrowanie między nimi.

Skutecznym rozwiązaniem jest rama pełnościenna z dwuteownika, bez ściągu i podpór. Wysokie składowanie i brak wewnętrznych podpór pozwala w pełni wykorzystać powierzchnię użytkową.

Jaki towar magazynujesz?

Dobierzemy do jego wymagań optymalne wymiary hali i dostosujemy do pojazdów poruszających się wewnątrz, jak i zewnątrz. Unikniesz konieczności wykorzystania regałów wysokiego składowania.

Mamy wiele rozwiązań konstrukcyjnych, dlatego dopasujemy wymiary hali do Twoich potrzeb. Jednym z nich jest rama pełnościenna z dwuteownika, bez ściągu i podpór. Wysokie składowanie i brak wewnętrznych podpór pozwala w pełni wykorzystać powierzchnię użytkową.

Oszczędź pieniądze

Hala to znacznie tańsze rozwiązanie pozwala zmniejszyć koszty całego projektu.

Oszczędź czas

Inwestując w hale stalowe, znacząco skracasz czas powstania budynku.

Sprawdź cenę

Jesteś zainteresowany halą? Skonfiguruj ją na naszej stronie i sprawdź, jak mało zapłacisz za swoją konstrukcję!

 

Kobex — Twój producent hal

Niezwykłym ułatwieniem dla każdego, zainteresowanego halą jest możliwość skonfigurowania na stronie interesującej nas hali, a także cennik, który pokaże nam, z jego rzędu wydatkiem należy się liczyć.

Kobex oferuje różne hale magazynowe dostosowane do potrzeb poszczególnych odbiorców. Taka współpraca na linii producent-klient osiąga satysfakcjonujące rezultaty

Skontaktuj się z nami!

Logo Kobex

Budujemy Twój rozwój!

SZYBKI KONTAKT

tel. 15 83 81 016

biuro@kobexstal.pl

ADRES

Kobex sp. z o.o.

ul. Duble 71

36-053 Kamień

DANE FIRMY

NIP: 517 042 11 05

KRS: 000 093 56 77

REGON: 520 570 829 000 00

© Copyright 2024 Kobex sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone