Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane, a odezwiemy się w ciągu 24h!

  Jestem zainteresowany:

  Hale staloweKonstrukcje stalowePłyty elewacyjneŚwietlikiKonstrukcje pod PVBlachowniceInne

  Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W każdej chwili możesz ją wycofać. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kobex sp. z o.o..

  Niektóre produkty, głównie rolno-spożywcze i leki wymagają niskich temperatur, by zachować ich świeżość i nie dopuścić do rozwoju bakterii. W takim przypadku doskonale sprawdzi się chłodnia magazynowa, która wyróżnia się bardzo dobrą izolacją termiczną i regulacją temperatury.

  Chłodnie magazynowe to niezbędny element, jeśli przechowujesz takie produkty jak:

  • mięso
  • ryby
  • nabiał
  • owoce 
  • warzywa
  • artykuły farmaceutyczne
  • kwiaty

  Świetliki i okna

  Ze względu na charakter chłodni magazynowych nie zalecamy stosowania świetlików i okien, które mogą obniżyć izolację budynku.

  Budowa

  Chłodnie magazynowe zazwyczaj mają minimum 1000 m2 powierzchni wraz z częścią sortowni.

  Chłodnie magazynowe mają stabilną i wytrzymałą konstrukcję stalową. Najbardziej ekonomiczne i bezpieczne są te wykonane z dwuteownika gorącowalcowanego, bez i ze stalowym ściągiem pomiędzy wiązarami. Sprawdza się on doskonale w przypadku trwałej konstrukcji z dachem dwuspadowym o szerokości do 36 metrów.

  Konstrukcja kratowa

  Idealnie nadaje się do szerszych obiektów. Daje możliwość budowy dachu płaskiego, odpornego na przeciążenia. Chłodnia to obiekt o sprawdzonych i prostych rozwiązaniach. Dzięki temu jest nie tylko bardzo dobrej jakości, ale także atrakcyjna cenowo.

  Chłodnie magazynowe

  Chłodnie wykonane są z materiałów o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Wykorzystujemy płyty warstwowe z wypełnieniem z poliuretanu oraz płyty z wełny mineralnej. Dzięki temu chłodnie magazynowe zapewniają idealne warunki mikroklimatyczne do przechowywania produktów w niskich temperaturach.

  Niektóre produkty wymagają specyficznych warunków przechowywania dlatego powinny być składowane w odpowiedni sposób, gwarantujący doskonałą izolację termiczną. Dzięki chłodnej temperaturze mięso, ryby, nabiał, owoce, warzywa, artykuły farmaceutyczne czy kwiaty mają zapewniony korzystny mikroklimat, co przyczynia się do zachowania ich doskonałej jakości. Chłodnie magazynowe to obiekty, gdzie można przechowywać produkty, wymagające niskich temperatur. Dzięki odpowiedniemu składowaniu nie są one narażone na niekorzystne czynniki zewnętrze, takie jak np. rozwój bakterii.

  Nasza firma oferuje chłodnie magazynowe, które są idealnie dostosowane do wszelkich wymagań inwestora. Projektujemy i wykonujemy stalową konstrukcję oraz zabezpieczamy ją przed wpływem niesprzyjających warunków. Hala chłodnia to profesjonalnie opracowana konstrukcja, które idealnie się sprawdza przy przechowywaniu produktów rolno-spożywczych czy leków. Są one podatne na działanie warunków ciepłych dlatego tak ważne jest ich odpowiednie przechowywanie w miejscu, zapewniającym kontrolowanie temperatury.

  Oferowane obiekty posiadają wymiary nie mniejsze, niż 450 m2, zaś najmniejsza chłodnia posiada szerokość hali 15m i jest o długości 30m. Chłodnie magazynowe powstają w oparciu o stabilną i wytrzymałą konstrukcję stalową, gdzie do najbardziej ekonomicznych i funkcjonalnych, trwałych i bezpiecznych należą te, wykonane z dwuteownika gorącowalcowanego, bez i ze stalowym ściągiem pomiędzy wiązarami. Taka opcja sprawdza się doskonale w przypadku tworzenia trwałej konstrukcji z dachem dwuspadowym o szerokości do 36 metrów.

  Inna opcja przewiduje budowę opartą na konstrukcji kratowej, która idealnie się nadaje do zdecydowanie szerszych obiektów. Tego rodzaju kompozycja szkieletowa pozwala na budowę dachu płaskiego, odpornego na przeciążenia. Hala chłodnia to obiekt o sprawdzonych i prostych rozwiązaniach. Dzięki temu jest nie tylko bardzo dobrej jakości, ale także atrakcyjna cenowo.

  Proponowane przez nas rozwiązania są bardzo korzystne dla inwestora i to pod wieloma względami. Chłodnia jest ściśle dostosowana do wymagań przedsiębiorcy i może on przy pomocy prostych narzędzi, zmontować ją sam.

  Oferowane hale chłodnicze posiadają obudowę wykonaną z materiałów, zapewniających doskonałe właściwości termoizolacyjne, takich jak płyta warstwowa z wypełnieniem z poliuretanu oraz płyta z wełny mineralnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu magazyn chłodniczy zapewnia idealne warunki mikroklimatyczne do przechowywania produktów, wymagających niskich temperatur.

  Zobacz inne produkowane przez nas hale:

  Hale portalowe ZZ

  Hale portalowe ZZ

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale typu CC

  Hale typu CC

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale i wiaty rolnicze

  Hale i wiaty rolnicze

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale handlowe, sklepowe

  Hale handlowe, sklepowe

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale ażurowe

  Hale ażurowe

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hangary lotnicze

  Hangary lotnicze

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale typu hangarowego

  Hale typu hangarowego

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Chłodnie

  Chłodnie

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale inwentarskie

  Hale inwentarskie

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale logistyczne

  Hale logistyczne

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale produkcyjne – przemysłowe

  Hale produkcyjne – przemysłowe

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Hale magazynowe

  Hale magazynowe

  Zobacz nasze rozwiązania

  Sprawdź
  Strzałka w lewo Strzałka w prawo

  WSPARCIE KLIENTA

  RADOSŁAW GUZ
  doradca klienta

  Potrzebujesz pomocy?
  Skontaktuj się z naszym doświadczonym doradcą

  +48 734 101 202
  radoslaw@kobexstal.pl

  mężczyzna z projektem

  UMÓWIĆ SIĘ NA ROZMOWĘ

  Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

  WOJCIECH GRABOWSKI

  doradca klienta - północ
  +48 734 101 204
  wojciech@kobexstal.pl

  Odpowiemy na wszystkie pytania!