Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane, a odezwiemy się w ciągu 24h!

  Jestem zainteresowany:

  Hale staloweKonstrukcje stalowePłyty elewacyjneŚwietlikiKonstrukcje pod PVBlachowniceInne

  Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W każdej chwili możesz ją wycofać. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kobex sp. z o.o..

  OPIS REALIZACJI:

  W 2018 roku wykonaliśmy 625 m2 powierzchni hali, która została przeznczona na magazyn na sprzęt i maszyny rolnicze. Ten sam inwestor już w 2020 roku po raz kolejny zaufał naszej firmie, czego owocem była dużo większa, bo aż 1800 metrowa (m2) hala magazynowa.

  Wymiary hal:  25 x 25 m i 30 x 60 m

  Zakres działań KOBEX:
  – Prefabrykacja oraz montaż konstrukcji stalowej
  – Dostawa i montaż elewacji oraz dachu z płyty
  warstwowej
  – Kompleksowy montaż obróbek blacharskich
  – Montaż kompletnego orynnowania
  – Montaż bram
  – Montaż pasma świetlnego 

  Hala z 2018 roku została wyposażona w dwie bramy przesuwne oraz łączniki do istniejących budynków. Dodatkowo posiada świetlik kalenicowy. W 2020 roku powstała hala magazynowa wyposażona w jedną bramę przesuwną i łącznik do istniejących budynków.  Wspomniana hala została ubogacona w antresolę na części obiektu, co podwoiło część do magazynowania. Obydwie hale stalowe zostały zaprojektowane z ramami portalowymi co umożliwia swobodny transport wewnątrz hali. Ściany hal zostały ocieplone płytą PIR w kolorze RAL 6011.

  Serdecznie podziękowania dla inwestora za możliwość zebrania materiału oraz za zaufanie którym nas obdarzył przy wyborze naszej firmy na realizatora zamierzonych inwestycji.

  WSPARCIE KLIENTA


  Potrzebujesz pomocy?
  Skontaktuj się z naszym doświadczonym doradcą


  mężczyzna z projektem

  UMÓWIĆ SIĘ NA ROZMOWĘ

  Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu