Orły, woj. podkarpackie
Hala produkcyjna
ZOBACZ REALIZAJĘ
Kunowo, woj. wielkopolskie
Hala produkcyjna
ZOBACZ REALIZAJĘ
Ryki, woj. lubelskie
Hala produkcyjna
ZOBACZ REALIZAJĘ

ORŁY, WOJ. PODKARPACKIE

Hala wykonana dla firmy KAW MET jest produktem dwu i trzynawowym w którym umieszczono suwnice . Obydwa budynki zostały doświetlone za pomocą świetlika połaciowego przechodzącego przez kalenice . Ściany zostały ocieplone płytą PIR.

Zarówno pierwsza wykonana przez nas hala usytuowana wewnątrz działki  jak i druga wraz z częścią socjalną stworzona dla firmy SPAW-MET są halami stalowymi zbudowanymi za pomocą ram portalowych ze ściągiem. Obydwa budynki zostały doświetlone za pomocą świetlika kalenicowego.

Zarówno pierwsza wykonana przez nas  hala, jak i kolejna (połączona z biurowcem) stworzona dla firmy NORGPOL są halami o konstrukcji stalowej dwunawowej. Każda z nich posiada suwnicę w jednej nawie. Hale zostały doświetlone okazałymi świetlikami kalenicowymi.

Hala widowiskowo - sportowa

Centrum sportowe z dwoma halami oraz z budynkiem usługowym i częścią mieszkalną. W hali sportowej o rozpiętości ponad 48m zastosowano wiązar stalowy kratownicowy co pozwoliło na wyznaczenie dużego boiska wielofunkcyjnego.

Hala produkcyjna ultra lekkich samolotów. Budynek trzynawowy z dużą liczbą witryn zapewniających światło naturalne oraz pełniących funkcję estetyczne. Ponadto zawiera cztery wysokie bramy przesuwne.

Hala produkcyjna z zapleczem biurowo – socjalnym przeznaczona dla branży przemysłu drzewnego i meblowego. Obiekt wykonany w mieszanym układzie konstrukcyjnym żelbetowo – stalowym z halą produkcyjną w układzie dwunawowym i dachu dwuspadowym wraz z budynkiem kotłowni. 

Hale magazynowe z przeznaczeniem na sprzęt i maszyny rolnicze. Obydwa budynki zostały wyposażone w funkcjonalne bramy przesuwne. Jedna z hal posiada antresolę na części obiektu, zwiększającą powierzchnię magazynową hali bez potrzeby stosowania dodatkowego oświetlenia oraz umożliwia łatwy dostęp wózków widłowych, platform itp. 

KORYTKÓW DUŻY WOJ. LUBELSKIE

Hale magazynowe zawierające attykę na części dachu, pełniącą funkcję ochrony przeciwpożarowej, oraz poprawiającą estetykę budynku.

Budynek biurowo – produkcyjny wykonany w technologii konstrukcji stalowej. W części produkcyjnej obiektu o długości 102m i rozpiętości ponad 24m zamontowana dwie suwnice o maksymalnym udźwigu 10t i 12t pracujących na jednym torze

 
Warsztat szklarski rzemieślniczy z częścią magazynową. Na warsztat składa się kompleks budynków o różnych gabarytach i zróżnicowanych rozwiązaniach konstrukcyjno-materiałowych; w obiekcie zastosowano elementy żelbetowe, murowane oraz stalowe.

Budynek produkcyjno – magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym. Hala dwunawowa z wydzielonymi pomieszczeniami z suwnicą w jednej nawie, ułatwiającą transport elementów wewnątrz hali. 

Skontaktuj się z nami!

Logo Kobex

Budujemy Twój rozwój!

SZYBKI KONTAKT

tel. 15 83 81 016

biuro@kobexstal.pl

ADRES

Kobex sp. z o.o.

ul. Duble 71

36-053 Kamień

DANE FIRMY

NIP: 517 042 11 05

KRS: 000 093 56 77

REGON: 520 570 829 000 00